0530 560 65 25

Tüm Tabela İhtiyaçlarınız İçin Biz Hazırız

0530 560 65 25

Keşif ve Montaj İçin Hemen Arayın.

Apartman İsmi Tabela Fiyatları

Apartman , Site Tabelası ve Diğer Ürünlerimiz

Apartman ve site girişlerinde yer alan , Apartmanınızın kimliği olan apartman ve site isimleri tabelalarını istenilen ölçü ve malzemelerden yapıyoruz. Ayrıca ekonomik apartman tabelası modellerimiz ilede uygun apartman tabelaları yapmaktayız.

Apartman ismi tabelası bina girişinde ve uzaktan fark edilecek büyüklükte tasarlanmaktadır. Çeşitli malzeme ve renklerden imalat ettiğimiz apartman isimleri için bizimle iletişime geçerek belirtiğiniz malzeme ve ölçüye göre sizlere uzman tasarım ekibimiz fiyat belirteceklerdir.

 

 

Tabela Ne İçin Yapılır

 

Tabela iş yeriniz için büyük önem teşkil etmektedir.Tabela seçimi yaparken dikkat etmemiz gereken ihtiyaç duyulan bir çok husus vardır. Bunlardan en önemlisi logo ve yazı kullanım şeklidir.

Tabela, iki şekilde tarif edilebilir kurumsal özellik ve görsel özellik için kullanılan tabelalar şeklinde. İş bölgeleri  için, marka ve reklam değerinin artması için büyük bir önem arz etmektedir.

Bununla beraber kampanyalar, ürün reklamı, adres göstergesi  benzer biçimde bilgilerin de yayınlanmasını sağlamaktır. Tamamı için Redpen Reklam sizlere hizmet sunmaktadır.

Teknoloji geliştikçe çeşitlilik ve görseller de gelişmekte ve artmaktadır. Reklamlarda ileri teknolojiyi yakalamak önemlidir.

Tabela Modelleri nelerdir?

Şu an piyasamızda kullanılan maksimum ışıklı tabeladır. Bununla birlikte ışıksız modeller ve dijital baskılarda kullanılmaktadır. İş yeri açarken maksimum ihtiyaç duyulan cephe tabelası olup iç mekan tabela ofis yönlendirmeleri iç görsel baskılar ve banko karşılama panosudur.

 

    Seçilen tabela kurumsal kimlikle uyumlu olmalıdır.

    İş yerinin amacına uygun net bilgi ve görsel içermelidir.

    Renk ve görsel seçimi bina yapısına uygun olmalı ve bütünlük sağlamalıdır.

Sektörümüz içerisinde, rekabetin kattığı gelişim gücüne inanıyoruz. Zira rekabeti en üst seviyeye çıkarmak için  tabela çeşitlerimiz ve sürekli geliştirdiğimi tekniklerimiz ile ilk günkü heyecanla  taşıyarak büyümeye devam ediyoruz.

 

Tabela Çeşitlerine Birkaç Örnek

 

Tabela çeşitleri özellikle reklam ile müşteri çekmeyi hedefleyen şirketler için büyük öneme sahiptir. Kutu Harf Tabela üretimi bir çok aşamadan geçen ve bir çok materyal kullanılan tabela modelidir. Buna örnekle krom , alüminyum, pleksi ve bunun şeklinde birçok maddeden üretilmektedir. Aydınlatma sistemi için geçmişte neon kullanılmaktaydı fakat günümüz teknolojisi led sisteme geçmiş olduğundan led aydınlatma kullanılmaktadır.

Çatı Tabelası daha çok hastane, holding, otel, ve rezidans benzer biçimde yerlerde kullanılmaktadır. Bu tarz şeylerin harfleri genel ölçüleriyle 1 metrenin üzerinde olup ışıklı yapılmaktadır.

Bayi Tabelası bir çok firmanın Türkiye ve Dünya genelinde şubeleri olup dış mekan Tabela ve iç mekan tabela olarak bir birine kopya tabelalar üretilip monte edilir bu bayilerde kurumsal kimliğin asla dışına çıkılmaz ve  bütün kullanılan materyallerden renk kodlarına kadar hepsi aynıdır.

Biz sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti vermek ve sektöre yeni katkılarda bulunmak için grafik tasarımcılarımız ve üretim bandımızdaki arkadaşlarımız ile  özenle çalıştırmaktayız.

Her Yerde Sizinleyiz…

Whatsapp İletişim
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?