0530 560 65 25

Tüm Tabela İhtiyaçlarınız İçin Biz Hazırız

0530 560 65 25

Keşif ve Montaj İçin Hemen Arayın.

Ayaklı Tabela

Ayaklı tabela geçmişten günümüze kadar kullanılan en popüler reklam araçları arasında yer alıyor. Tanıtım, yönlendirmek, bilgi vermek ve akılda kalıcı olması için farklı tasarımlarda ayaklı tabela çeşitleri bulunuyor. İhtiyaç duyulan ölçülere göre yapılan bu tabelalara aynı zamanda totem tabela de deniliyor. İhtiyaçlara göre üretimi yapılan ayaklı tabela dayanıklılık konusunda uzun ömürlü bir yapıya sahiptir.

Ayaklı Tabela Çeşitleri

Ayaklı tabelalar oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olup hemen her alanda insanların karşısına çıkıyor. Günümüzde bütün sektörlerde kapı önlerinde ve girişlerde ayaklı tabelalar kullanılıyor. Ayaklı tabela çeşitlerini şöyle sıralayabiliriz.

  • Tek veya çift bacaklı tabela
  • Işıklı ayaklı tabela
  • Işıksız ayaklı tabela
  • Ayaklı vinil germe tabela
  • Dekupte oyma tabela
  • Ayaklı ahşap tabela

Ayaklı tabelalar kullanım açısından kolaylık sağladığı için esnaflar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Tek veya Çift Bacaklı Tabela

Genellikle dükkanların önünde ve yol kenarlarına konularak insanları yönlendirilmesine yardımcı oluyor. Alüminyum, saç ve ahşap malzemelerden yapılan bu tabela çeşidi istenilen boyutlara göre imal ediyoruz.

Işıklı Ayaklı Tabela

Yapımında kullanılan aydınlatma malzemeleri sayesinde gece gündüz görünmesini sağlıyor. Kolayca fark edilen ışıklı tabelalar firmalara görsel anlamda zenginlik katıyor. Özellikle tabelanın içine farklı ışıklar ile çok uzak mesafelerden bile görülmesini sağlıyor.

Işıksız Ayaklı Tabela

Gün ışığında kolayca görülebilen ışıksız tabelalar görsel tasarımları ile işletmelerin önünde kendine yer buluyor. İşletmelerin tanıtımlarına katkı sunan ışıksız tabelalar aydınlatma sistemi olmaması nedeniyle oldukça uygun maliyetli oluyor.

Ayaklı Vinil Germe Tabela

Kullanım alanı oldukça geniş olan bu tabela çeşidi profil iki ayak üzerine bir dijital baskı yapılarak imal ediyoruz. Özellikle inşaat firmaları tarafından çokça kullanılan bu tabelalar görsel açıdan oldukça etkileyici bir reklam aracı olarak biliniyor.

Dekupte Oyma Tabela

Dekupte oyma tabelalar iki ayaklı olup daha çok resmi kurumlar olan hastane ve bina girişlerinde kullanılıyor. Kabartma yazılarını kullanılması nedeniyle daha çok bilgisayar teknolojisi ve yoğun bir el emeği ile üretiliyor. Mükemmel tasarımları olan dekupte oyma tabela alüminyum kompozit kullanılmaktadır. Ayrıca su geçirmez özelliği sayesinde dayanıklı bir yapısı bulunuyor.

Ayaklı Ahşap Tabela

İşletme önlerine konulan ahşap tabelalar dikkat çeken tabela çeşitleri arasında yer alıyor. Kaldırım önlerinde yer alan ve küçük tasarımları işletmeler tarafından tercih edilen tabela çeşididir. İki ahşap ayağa sahip olan tabela kolayca istenilen yere götürülebilir. Firmanıza uygun tabela yaptırmak isteyenler Red Pen firmamızı ziyaret edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilir.

Whatsapp İletişim
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?