0530 560 65 25

Tüm Tabela İhtiyaçlarınız İçin Biz Hazırız

0530 560 65 25

Keşif ve Montaj İçin Hemen Arayın.

Bahçeli Evler Tabelacı

REDPEN tabela imalatçısı her türlü işletme için tabela imalatı ve montajı yapan bir firmadır. Tabelaların tasarımı, üretimi ve montajı da dahil hizmet sunarlar.

İstanbul Bahçelievler’de Tabelalar yoğun talep görüyor. Bu şehirdeki tabelacılardan REDPEN REKLAM yaratıcı ve özgün tasarımlarıyla tanınır. Bahçelievler’deki Tabela tasarımları ve özgün tasarımları ile müşterilere buluşturuyor. REDPEN Tabela ve Reklam, bir işletme veya organizasyon için mükemmel tabelayı hazırlar.

Aşağıda, Tabela yapımı konusuna genel bir giriş yer almaktadır.

 

Tabelalar günlük hayatımızda önemlidir. Tesisin, işletmenin, ofisin,iş yerinin, eczanenin, avukat bürosunun vb iş yerlerinin konumu ve niteliği ile tabelalar iş yeri hakkında bilgi sağlarlar. Bu Tabelalar hem dış hem de iç, dekoratif veya bilgilendirici, ticari veya hükümet amaçlı olabilir. Bu Tabelaları üretme işi, tasarım yapma Açık Hava Reklamcılığı kapsamına girer.

Bir tabela yapımcısı veya tabela tasarımcısı, tabela yapan ve tasarlayan kişidir. Tabelalar genellikle İş yerleri, Ofisler , Eczaneler ,binalar, köprüler vb. mevcut yapılara görülür.

Tabelalar, onları daha görünür kılmak için geceleri aydınlatılabilir veya bir mesajın iletilmesine yardımcı olmak için teknoloji ile gömülebilir. Bu Tabelalar, bir trafik işareti kadar küçük veya Los Angeles, California’daki Hollywood Tabelaları kadar büyük olabilir.

Bahçelievler tabela üreticisi REDPEN, İstanbul, Türkiye’de bulunan profesyonel bir tabela üretim şirketidir.Bahçelievler Tabela, müşterilerine kurumsal tabela, afiş ve logo, araç giydirme ve grafik tasarım ve imalatı gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Bahçelievler Tabela bu hizmetlerine ek olarak alışveriş merkezleri, hastaneler gibi ticari yapılar için tabela yapımı hizmeti de sunmaktadır.Bahçelievler, tüm bu hizmetleri sunabilmek için mühendislikten üretime kadar çeşitli alanlarda eğitim almış kalifiye elemanlara sahiptir.

Ücretsiz teklif almak için bizi hemen arayın.

Whatsapp İletişim
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?