0530 560 65 25

Tüm Tabela İhtiyaçlarınız İçin Biz Hazırız

0530 560 65 25

Keşif ve Montaj İçin Hemen Arayın.

Eczane Tabela Fiyatları İstanbul

Eczane Tabela

Sağlık dünyası için eczaneler önemlidir ve eczanelere özel tabelalar da özel tasarımlıdır. Eczane tabelaları, fark edilebilir özelliklere sahiptir ve Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği kriterlere göre üretilir. Standartlara uygun üretilen eczane tabelaları ışıklı özelliğe sahiptir.

Eczanelere özel tasarlanan ve resmi prosedür gereği üretilen eczane tabelaları, kısa sürede üretilebilir. Eczane tabelasında, görünürlük ve görüş mesafesinde olması önemlidir.

Eczane Tabela Fiyatları Nedir?

Tabela fiyatlarına özel fiyatlandırma işleminde ilk aşamada dikkat edilen husus tabelanın boyutlarıdır. E harfi her eczane için zorunludur. Beyaz zemin üzerine kırmızı E harfi ışıklı özelliklere sahiptir. Tabelanın boyutu, iş yerinin genişliği ile doğru orantılıdır. Giriş kısmında kenarlar kırmızı ortada eczane tabelası yer almaktadır.

Fiyatlandırmada, tabelanın boyutları, ışıklandırma sistemi ve işçilik gibi konular ele alınmaktadır. İstanbul ve çevresinde işçilik ve malzeme fiyatı belirleyen iki önemli konudur.

Eczane Tabelasının Özellikleri

Sağlık dünyasında eczaneler kilit rol oynayan kurumlardır. İlaç satışının gerçekleştiği bu kurumlar fark edilebilir olması gerekir. Bu bağlamda Sağlık Bakanlığı E harfinin eczaneleri temsil etmesine karar vermiştir. Bunun yanı sıra beyaz üzerine kırmızı renkli tabela çalışması da fark edilebilir olması önemli bir konudur.

Kompozit özelliği ile dış etkenlere karşı dayanıklı özelliklere sahip olan eczane tabelaları, yağmur ve kar gibi nemli etkenlere karşı dayanıklıdır. Işıklandırma sistemi de aynı şekilde dış etkenlere karşı dayanıklıdır ve neme karşı sızdırmaz özelliklere sahiptir.

Eczane Tabelası Siparişi

Tabela sipariş işleminde dikkat edilen en önemli aşama ekspertizdir. Bu hizmette;

  • Yerinde alınan ölçülerin gerçeği yansıtması ve ölçülerin doğru bir şekilde alınması eczane tabelasının kalitesini doğrudan etkiler.
  • Eczane tabela siparişi verenler, ilk aşamada ekspertiz hizmeti için randevu almaktadır.
  • Elemanlar yerinde aldıkları ölçüleri değerlendirir ve en uygun modeli belirler.
  • Model gerektiğinde bilgisayar ortamında hazırlanır.
  • Son rötuşların ardından müşterinin de onayı ile tabela imalatı başlar.
  • İmalat sonrasında da montaj yapılır.

Montajın ardından tabela artık göreve hazırdır. Işıklı olması nedeniyle akşam nöbetçi eczane arayanlar daha kolay eczaneyi fark edebilir.

Whatsapp İletişim
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?