0530 560 65 25

Tüm Tabela İhtiyaçlarınız İçin Biz Hazırız

0530 560 65 25

Keşif ve Montaj İçin Hemen Arayın.

Redpen Reklam

Reklam ürünleri alanında hizmet veren bir firmayız. 2009 yılından günümüze sürekli yeni çalışmalar sunmaya çalışan ve müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm tabela çeşitlerini uzman kadrosu ile yapan bir firma olarak sektördeki etkinliğimizi artırıyoruz. Tüm reklam tabela çeşitlerinin üretim ve montaj işlemlerini İstanbul geneline sunuyoruz. Hizmetlerimiz İstanbul ile sınırlı değildir. Türkiye’nin her yerine ekiplerimi gönderiyoruz.

Biz Kimiz?

Redpen reklam olarak dinamik ekipleri ile 1300 m² kapalı alanda, 12 makine parkuru ile tüm tabela çeşitlerini, istenilen ölçü ve kalitede en kısa sürede üretiyoruz. Reklam tabela çeşitleri konusunda gerekli altyapısını oluşturmuş ve edinilen tecrübe ile müşteri memnuniyetine önem veren firmayız. Tüm hizmet seçeneklerimizden faydalanmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Kalite Politikamız

Redpen kalite politikasından hiçbir zaman ödün vermeyen ve ilkeli çalışmaları ile A’dan Z’ye tüm tabela çeşitlerinde hizmet veriyor. Tüm müşterilerimizden gelen talepleri karşılayacak ve üretimden montaja kadar tüm hizmetlerimiz kaliteli olarak sunulur. Montaj sonrası servis hizmetlerimizde devam ediyor.

Müşteri Politikamız

Kalite ve başarı için her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Redpen reklam olarak belirlemiş olduğumuz müşteri politikamızdan hiçbir zaman ödün vermiyor, tüm işlemlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sunuluyor. Hizmet talebi öncesi ve ürün teslimi sonrasında sunduğumuz destek hizmetlerimiz ile her zaman müşterilerimizin yanında oluyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz, her zaman kalitenin daha da artmasını sağlıyor.

Misyonumuz

Hizmetlerimizle ilgili misyonumuzu belirlerken, tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz. Amacımız en iyi çözümleri bulmak ve talep edilen hizmetleri en kısa sürede tamamlamaktır. Müşterilerimize her zaman güler yüzlü ve samimi yaklaşıyor, talepleri için en iyi çözümleri sunuyoruz.

Vizyonumuz

Reklam tabela alanında en kaliteli ürünleri sunabilmek için en iyi teknolojileri kullanıyoruz. Temel amacımız, standartlara uygun hizmetler üretebilmek ve ürün kalitesini artırabilmektir.

Hizmet vizyonumuz şu hususları içeriyor.

  • Daima yenilikçi,
  • Akılcı çözümler,
  • Pozitif yaklaşım,

Bu özelliklere her zaman sahip olmaya ve sektörde en iyiler arasında olma çabası içindeyiz. Son teknoloji sistemlerimiz ile müşterilerimizi memnun edecek kaliteli üretimler yaparak sektörün gelişmesine katkı sunmaya çalışıyoruz.

Whatsapp İletişim
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?