Işıklı Tabela Fiyatları

Işıklı tabela fiyatları için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Işıklı tabelalarda kullanılan ışık türü, tabela malzemesi , tabelanın montaj olacağı alan, tabela ölçüsü gibi hususar dikkate alınarak tabela fiyatları belirlenmektedir.

Redpen reklam olarak dinamik ekipleri ile 350 m² kapalı alanda, 5 makine parkuru ile tüm tabela çeşitlerini, istenilen ölçü ve kalitede en kısa sürede üretiyoruz. Reklam tabela çeşitleri konusunda gerekli altyapısını oluşturmuş ve edinilen tecrübe ile müşteri memnuniyetine önem veren firmayız. Tüm hizmet seçeneklerimizden faydalanmak için bizimle hemen iletişime geçebilir ve tabelalar için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Işıklı, ışıksız, kutu harf ve totem tabela gibi birçok tabela türü günümüzde özel olarak yapılır. Tabela alan müşterilerin en çok tercih ettiği tabela türü ise ışıklı tabelalardır. Işıklı tabelalar genel olarak yeteri kadar ışıklandırılmayan veya ışığa ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılır.İnsanların en fazla ışıklı tabelaları tercih etmesinin nedeni ise ışıklı tabelalarında kattığı görselliktir. Işıklı tabelalar kullanıldığı yerlere görsellik ve modernlik katar bu sayede müşterilerin etkileşimi artar.

Işıklı Tabelalar Hangi Malzemelerden Üretilir?

Işıklı tabelalar birçok farklı malzemeden üretilir. Işıklı tabelalar genel olarak pleksi, alüminyum, forex ve polikarbon gibi malzemelerden üretilir. Bu malzemeler ise yağmur gibi kötü hava şartlarına dayanıklıdırlar. Ayrıca üretilen her bir ışıklı tabela sadece kötü hava şatlarına değil diğer tüm olumsuz şartlara göre de üretilir.

Reklam Tabela Türleri Nedir?

Piyasada tabela satın almak isteyen müşterilerin isteklerine göre birçok farklı çeşit ve modelde reklam tabelaları yapılabiliyor. Piyasada birçok reklam tabela modeli olduğundan dolayı her biri farklı bir amaç için müşteriler tarafından satın alınıyor.

Bundan dolayı reklam tabelası almadan önce tüm tabela çeşitleri incelenmeli ve özel olarak yaptırılmalıdır. Günümüzde ışıklı tabela, ışıksız tabela, yol tabelası, totem tabela, neon tabela, elektronik tabela ve araç giydirme çeşitlerindeki reklam tabelaları vardır.