0530 560 65 25

Tüm Tabela İhtiyaçlarınız İçin Biz Hazırız

0530 560 65 25

Keşif ve Montaj İçin Hemen Arayın.

İstanbul Pleksi Tabela

Pleksi Tabela dünyasının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan Redpen Reklam, online tabela hizmeti ile müşterilerine en kısa sürede ulaşıyor. Renk, tasarım, font uyumu ve özel montajlama seçenekleriyle herkesin aradığı kaliteli tabelalar uygun fiyat seçenekleriyle satılıyor.

Ekonomik aynı zamanda görsel açıdan etkileyici özelliklere sahip tabelalar kısa süre zarfında hazırlanıyor. Ekip anlayışı ile hareket eden Redpen Reklam ışıklı ve ışıksız modelleriyle tabelanın en kaliteli şeklini adrese taşıyor.

Hizmetlerimiz

Tabelacılık sektörünün şubelerinden biri de araç kaplama hizmetidir. Her türlü araç markası için uygun ve görsel açıdan etkileyici özel kaplama seçenekleri sunuluyor.

Redoen Reklam Olarak ;

  • Araç kaplama,
  • Kutu harf tabela,
  • Işıklı tabela,
  • Işıksız tabela,
  • Pleksi tabela,
  • Totem tabela,
  • Yönlendirme tabelaları,
  • Cephe reklam giydirme hizmeti,
  • Kompozit tabela
  • Tente hizmeti gibi kategorilerde talepte bulunabilirsiniz.

Tabela adına aradığınız bütün ürün seçenekleri uzman ekip tarafından pratik bir şekilde hazırlanıyor.

Keşif Hizmeti

Tabela hizmetinin en önemli hususlarından biri kuşkusuz profesyonellik, işi zamanında tamamlama ve güvenli tabela çözümleri sunma işlemidir. Ekibimiz ilk aşamada tabela yapılacak alanı inceliyor, fotoğraflarını çekiyor ve bilgisayar başında tasarım yapmaya başlıyor.

Bilgisayar başındaki ekibimiz birkaç tasarım işlemi yaptıktan sonra müşteriye sunuyor. Müşterinin istediği tabela modeline uygun renk ve font seçenekleri özel yöntemlerle tasarlanıyor.

İmalat Aşaması

Bilgisayar üzerinde yapılan model konusunda müşteri ile anlaşma sağlandıktan sonra ekip imalata geçiyor. Renk, tasarım ve boyut açısından dekorasyon özelliklerine uyum sağlanıyor. Tasarım hazırlanırken her zaman için uyum ilk aşamada değerlendiriliyor.

Ekip kaliteli malzeme seçenekleriyle uzun yıllar sorunsuz reklamınızı yapacak özel tabela seçenekleri sunuyor. Açık hava reklam dünyasında tabelacılık konusunda uzman ekibimiz kısa sürede montaj işlemini işinizi aksatmadan gerçekleştiriyor.

Etkileyici Renk ve Tasarım Özelliği

Tabelanın etkileyici olması için ışıklı tabelalar akşam saatlerinde de reklam yapmaya ve ilgi çekmeye devam eder. Renk tercihi ve font tercihi çok önemlidir. Diğer önemli bir konu ise imla kurallarıdır. Gelişi güzel yazılan tabelalar tabelanın ciddiyetini ortadan kaldırır. Bu nedenle renk, tasarım ve font uyumu bu kategoride önemlidir.

Pleksi Tabela
Whatsapp İletişim
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?