İstanbul Reklamcı

İstanbul Reklamcı : Redpen Reklamda birbirinden farklı birçok reklam çeşidi bulunur. Bu reklam çeşitleri müşterilerin dikkatini çekerek dükkanınıza, mağazanıza, marketinize veya daha birçok iş alanına etkileşim göstermesini sağlar. Bu sayede daha verimli bir düzeyde iş anlaşmaları veya satışlar yapılabilir hale gelmiştir.

Reklam türlerinden en sık kullanılanı ve en beğenileni ise tabela şeklinde yapılan reklam türleridir. Tabela şeklinde yapılan reklam türleri sayesinde birçok kişi kolay ve sorunsuz bir şekilde reklam tabelasının montajını yaptırabiliyor.

Reklam Tabela Türleri Nedir?

Piyasada tabela satın almak isteyen müşterilerin isteklerine göre birçok farklı çeşit ve modelde reklam tabelaları yapılabiliyor. Piyasada birçok reklam tabela modeli olduğundan dolayı her biri farklı bir amaç için müşteriler tarafından satın alınıyor.

Bundan dolayı reklam tabelası almadan önce tüm tabela çeşitleri incelenmeli ve özel olarak yaptırılmalıdır. Günümüzde ışıklı tabela, ışıksız tabela, yol tabelası, totem tabela, neon tabela, elektronik tabela ve araç giydirme çeşitlerindeki reklam tabelaları vardır.

İstanbul Reklamcı olarak tüm tabela çeşitleri için hizmet veriyoruz. Ölçülendirme , tasarım, üretim, montaj ve servis hizmetlerimiz ile tabela ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyoruz.

İstanbul Reklamcı

Reklam Tabelaları Nerelerde Kullanılır?

Reklam tabelalarının kullanım alanları genel olarak ikiye ayrılır. Reklam tabelaları dış mekanlarda, bina girişlerinde, çatılarda ve iç mekanlarda kullanılır. İkinci kullanım alanı ise ürünlerin tanıtımları içindir. Ürünlerin özellikleri, fiyatı ve isminin belirtilmesi için reklam tabelaları kullanılır. Bu sayede daha profesyonel ve kaliteli bir ürün pazarlaması yapılarak daha fazla ürün satışı hedeflenir.

Araç Giydirme Reklam Türü Nedir?

Araç giydirme reklam işlemi genel olarak ticari veya isteğe bağlı olarak kişisel araçlara yapılır. Araç giydirme reklam türü genel olarak arabaya, motorsiklete veya kamyona sahip çoğu firma tarafından yapılır. Araç giydirme reklamı yapılan araçlar seyahatler veya bir yere ulaşım sırasında sahip olduğu reklamı taşıyarak markanın bilinirliğini arttırır. Araç giydirme reklamları firmaya veya markaya özel olarak yapılır.

Ayrıca araç giydirme reklamı yaptırılmadan önce sahip olunan arabaya, kamyona veya motorsiklete özel boyutlarda bir reklam afişi veya logo tasarlanmalıdır. Daha sonrasında ise tasarlanan reklam görseli araç üzerine uygulaması yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.