İstanbul Tabelacı

İstanbul Tabelacı , Tabelalar insanlar tarafından şirketler, dükkanlar veya ofisler için kullanılan ve özel olarak yaptırılan cisimlerdir. Tabelalar birçok farklı malzeme türünden yapılabilmekte olup ışıklı ve ışıksız gibi birçok farklı türde tabela özel olarak yapılabilir. Tabelalar kullanıldığı yer ile ilgili müşteriye bilgi verici nitelikteki cisimlerdir.

Genel olarak dış ortamda kullanılan tabelalar soğuğa, sıcağa, rüzgara ve olabilecek olası bir hasara karşı dayanıklı malzemeler ile üretilir. Bundan dolayı tabela almak isteyen müşteriler genel olarak dayanıklı tabela türlerini tercih ederek özel tabela yaptırırlar.

İstanbul Tabelacı Redpen olarak tabela ihtiyaçlarınızı ekibimiz ile karşılıyoruz. Açık hava reklamcılığında İstanbul içinde tüm ilçelere ve çevre illere hizmet veriyoruz.

Işıklı Tabela Nedir?

Işıklı tabela türü görünümü ve görselliği arttırmak amacıyla yapılışında farklı ışık türleri kullanılarak özel olarak yapılan bir tabela türüdür. Işıklı tabelalarda genel olarak led ve neon ışık türündeki ışıklandırma cihazları kullanılır.

Işık sistemine sahip oldukları için elektrik ile çalışırlar. En çok tercih edilen tabela türlerinden birisidir. Genel olarak dış mekanlarda kullanılır. Ayrıca bina girişlerinde, çatılarda ve iç mekanlarda da kullanılabilirler.

Işıksız Tabela Nedir?

Işıksız tabela çeşitleri, ışıklı tabela çeşitlerinden çok da farklı olmayıp sadece led veya neon gibi herhangi bir ışıklandırma sistemi bulundurmaz. Ayrıca ışıklandırma sistemi olmadığından dolayı da elektriğe de ihtiyaç duyulmaz.

Işıksız tabelalar çatı tabelası, cephe tabelası, yol tabelası ve totem tabelası gibi tabela türlerini de kapsar. Ayrıca bu tarz tabelalar ışığa ihtiyaç duyulmayan yani yeterli miktarda ışıklandırılan yerlerde kullanılır.

Kutu Harf Tabela Nedir?

Kutu harf tabela çeşitleri birçok farklı malzemeden yapılabilir. Kutu harf tabela çeşitleri üç boyutlu veya iki boyutlu bir şekilde yapılabilen tabela çeşitleridir. Bu tarz tabelalar özellikle son yıllarda oldukça tercih edilen bir tabela çeşididir. Birçok firma için kolaylıkla özel olarak üretilebilirler.

Pleksi Tabela Nedir?

Pleksi tabelalar, pleksi adı verilen renkli ve renksiz çeşitleri bulunan plastik bir cam maddesinden üretilir. Pleksi tabelalar birçok alanda kullanılır. Genel olarak stant ve ünite gibi yerlerde kullanılırken aynı zamanda mağaza içinde de kullanılır.

İstanbul Tabelacı

Totem Tabela Nedir?

Totem tabela çeşitleri genel olarak duyuru, ilan ve tanıtım amacıyla kullanılır. Birçok farklı malzeme bir araya getirilerek üretilirler.İstanbul Tabelacı Redpen Reklam totem tabela çeşitleri ile siz müşterilerimize İstanbul ve çevresinde hizmet veriyoruz.

İstanbul tabelacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.