0530 560 65 25

Tüm Tabela İhtiyaçlarınız İçin Biz Hazırız

0530 560 65 25

Keşif ve Montaj İçin Hemen Arayın.

Kompozit Tabela Fiyatları

Kompozit tabelalar iş yerlerinde en sık kullanılan tabela çeşitlerindendir. Kompozit tabelalar istenilen ölçülerde imal edilip iş yerine uygun tasarım ile tabelaların montajını yapmaktayız. Kompozit zemin üzerine harf tabela çalışmaları yapılarak daha görsel tabelalar yapılabilmektedir. Aynı zamanda kompozit oyma ışıklı tabelalar ilede gece tabelanızın ön planda olmasını sağlayabilirsiniz. Işıklı tabelalar gece karanlıkta belirgin olmasından dolayı iş yerlerinizin akılda kalıcılığını daha çok sağlamaktadır.

İş yeri ve dükkan girişlerinde genelde iş yeri girişinin en üst kısmına montajı olan tabelalar için fiyat belirlemekte şu noktaları dikkate alıyoruz.

İl, İlçe ve Konum

Tabela Boyutu

Işıklı ve Işıksız Modeli

Kabartmalı , Kutu harf , Baskılı, Kompozit Kaplama

Tasarım

Gibi seçenekler kompozit tabela fiyatını belirlemektedir. Kompozit tabelalar 4000 ₺ den başlayarak fiyatlar değişiklik göstermektedir. Detaylı fiyat almak için bizimle iletişme geçerek proje detaylarınızı aktarabilirsiniz.

Kompozit Tabela tasarlanırken logonun ve yazının tabela boyutuna göre uygun olarak hazırlanması , renklerin iş yerinizin kurumsal kimliğini yansıtıcı renkler seçilmesi konusunda uzman tasarım ekibimizden destek alabilirsiniz.

Redpen Reklam

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Müşterilerinizin İlgisini Çekmeye Hazır mısınız?

Kompozit tabelalar ile iş yerinizin ön cephesine montajını yaparak müşterilerinize direk iş yeriniz ile ilgili bilgilere yer veriyoruz. Işıklı Kompozit tabelalar ile de iş yerinizin akşam ve gece iş yerinizin önünden geçenlerde iş yerinizin adresinin akılda kalıcı olmasını sağlıyoruz. Doğru renk ve etkileyici tabela tasarımınız ile iş yeriniz diğer iş yerlerinden ön plana çıkarıyor.

Whatsapp İletişim
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?