0530 560 65 25

Tüm Tabela İhtiyaçlarınız İçin Biz Hazırız

0530 560 65 25

Keşif ve Montaj İçin Hemen Arayın.

Kompozit Tabela

Kompozit Tabela

Yeni nesil tabela seçenekleriyle bu sektörde hizmet veren ekibimiz, her türlü hava şartlarına dayanıklı olan ve görsel özelliğini uzun süre koruyan kompozit tabela kategorisinde de çözüm üretiyor.

Tabelacılıkla ilgili konularda çözüm üretmeye devam eden ve;

  • Renk,
  • Tasarım,
  • Font,
  • İmla kuralları,
  • Tabelanın konumu gibi konularda hizmete devam ediyoruz.

Açık havada reklam konusunda tabelacılık en çok tercih edilen yöntemdir. Ekibimiz her zaman için keşif işlemiyle işe başlıyor. En iyi tasarımı profesyonel grafikerlerimiz ile tasarlıyor ve tabela üretimini yapıyoruz.

Kompozit Tabela İlk Adım

Kompozit malzemesi nem, sıcaklık ve rüzgar gibi etkilere karşı dayanıklı bir maddedir. Kompozit tabelada çözüm üreten ekibimiz öncelikle tabelanın kurulacağı yeri inceliyor. Işıklı tabela isteyenler için ana renklerden oluşan ışık sistemi tabelaya yerleştiriliyor.

Işıksız isteyenler için de ekibimiz özel tasarım seçenekleri sunuyor. Keşif işlemi sonrasında ekibimiz sanal olarak tabelayı hazırlıyor ve müşteriye sunuyor. Müşterimiz sanal çalışmamızı onayladıktan sonra üretime geçiliyor.

Kompozit Tabela İmalat İşlemi

Ekibinde her zaman deneyimli ve tecrübeli elemanlara yer veren şirket elemanlarımız imalat işleminde en iyi malzemeyi kullanıyor. Müşterinin onayladığı sanal çalışmaya uygun şekilde hazırlanan çalışmamız kısa sürede imalatı gerçekleştiriliyor.

Kompozit Tabela Montaj

Montajlama işleminde elemanlarımız çevreyi rahatsız etmemek adına özel bir çalışma programı oluşturuyor. Özel çalışma programının ilk maddesi güvenlik konusudur. Güvenlik sağlandıktan sonra ekibimiz montaja geçiyor.

Kompozit Tabela Hizmetimizin Avantajları

Tabela bir kere yapıldığı için her zaman kalite tercih edilmelidir. Tabela hizmetimizin ilk önemli amacı işçilik ve malzemedir. Deneyimli elemanlarımızın hazırladığı tabelalar kaliteli malzemeden yapılıyor.

Zaman konusu da bizim için önemlidir. Keşif, imalat, montaj ve teslimat işlemleri kısa sürede yapılıyor. Bütün bu aşamalarda ekibimiz hızlı, etkili ve pratik yöntemleri ilk aşamada dikkate alıyor.

Tabela Online Çözüm

Tabela, araç giydirme ve dış cephe giydirme gibi işlemlerin yanı sıra yön tabelaları tente satışı, totem, pleksi ve kutu tabelaları gibi işlemler için de bilgi alabilirsiniz. Işıklı tabelalarımızla akşam saatlerinde de istediğiniz açık hava reklam seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Whatsapp İletişim
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?