0530 560 65 25

Tüm Tabela İhtiyaçlarınız İçin Biz Hazırız

0530 560 65 25

Keşif ve Montaj İçin Hemen Arayın.

Led Tabela İstanbul

Led Tabela İstanbul

Led teknolojisi, tabela dünyasında da etkisini göstermiştir. Açık hava reklamında etkili led tabelalar, ışıklıdır. Hafızasında kayıtlı olan bütün bilgileri özel animasyonlu efektlerde görsel olarak yansıtır. Hafızadaki yazılar led tabeladaki sisteme aktarılır.

Led Tabelanın Avantajları

Bu tabelanın diğer tabelalara nazaran birçok avantajı vardır. Görsel açıdan veya fonksiyonel açıdan daha etkili özellikleri vardır.

Led tabelaların özellikleri şöyledir:

  • Yeni nesil tabela kategorisinde yer alan led tabelalar, klasik tabelalardan çok daha fonksiyonlu özelliklere sahiptir. Ledli tabelalar sadece firma ismi, adresi veya telefon gibi bilgileri içermez. Hafızaya yüklenen yüzlerce kelimeyi kolaylıkla tabelaya yansıtır.
  • Görsel açıdan dikkat çeken ve daha fazla bilgiyi müşteriye aktaran ledli tabelalar, geniş kullanım alanına sahiptir. Sadece firma veya şirket tabelası olarak kullanılmaz. İlan tabelası veya uyarı tabelası olarak da kullanılmaktadır.
  • Yeşil ve kırmızı ledler en çok tercih edilen ürünlerdir.
  • Tamir ve montaj servis seçeneklerine sahiptir.
  • Elektrikli çalışır.
  • Bilgisayar ortamında ‘Led Power’ programının yardımı ile binlerce slogan veya ilan USB’ye yüklenir. Usb takıldıktan sonra ekranda ‘ok’ görüntüsü çıktığında yükleme gerçekleşmiş demektir. Yükleme olmadığında USB girişi ve USB kontrol edilmelidir. Bazı USB’ler yükleme yapmayabilir. Bu durumda USB değiştirilmelidir.
  • Saat, takvim, ezan vakitleri ve benzeri ilanlar artarda yüklenebilir ve belli sürelerde ekrana yansıtılabilir.

Ledli özelliklere sahip olan bu tabelaların boyutları da farklıdır. Dikdörtgen veya kare şeklinde tasarlanabilir. Boyutlar isteğe göre artırılabilir.

Led Tabela Servis Hizmeti

Ledli özelliklere sahip olan tabelaların kullanımında servis hizmeti önemlidir. Elektronik arızalar, tabelada bazı bölümlerin çalışmaması, USB arızaları, hafıza arızaları ve elektrik arızaları servis hizmeti ile çözülebilir. Servis hizmetinde yedek parça sorunu yaşanmamaktadır.

Led Tabela Montajı

Tabelanın montajlandığı yerin belirlenmesi ekspertiz hizmeti ile gerçekleşir. Görsel açıdan görüş mesafesinde olan ve yazıların okunması için en uygun yerlerin seçilmesi gerekir. Yazılar okunaklı olmalı yazım hatalarına dikkat edilmelidir. Bu kategoride tabela boyutu ve ışık rengi belirlenir ve hemen montajı yapılır. İmalat safhası daha basittir. Yazının yazılması veya ışıklandırma gibi ek işlemlere gerek yoktur.

Whatsapp İletişim
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?