0530 560 65 25

Tüm Tabela İhtiyaçlarınız İçin Biz Hazırız

0530 560 65 25

Keşif ve Montaj İçin Hemen Arayın.

Tabela Hangi Programla Yapılır

Tabela Hangi Programla Yapılır? Tabela üretimi yapılmadan önce alınan ölçüler öncelikle bilgisayarda tasarım programlarına aktarılır ve tabela tasarım işleri bilgisayar tasarım programlarında hazırlanıp , müşterilerin onayı alınarak üretime geçilir. Tabela tasarımı programları başlıca olarak CorelDraw, illustrator, Photoshop, 3ds Max gibi programlar tercih ediliyor.

CorelDraw vektörel tabanlı tabela tasarım programlarından biridir,program sayesinde istenilen boyutlarda tabela tasarımları, logo tasarımları yapılabilmektedir.

İllustrator ve photoshop da tercih edilen tasarım programlarının başında geliyor. Tabelaların görsel tasarımları programlar ile hazırlanıp müşterinin beğenisi ve onayına sunulmaktadır.

3DMax programıylada daha gerçekçi tabela modelleri tasarlanıp müşterinin beğenisi ve onayına sunulmaktadır.

Redpen Reklam olarak grafik tasarım ekibimiz ihtiyaca göre tüm proglamları kullanarak siz müşterilerimiz için en iyi tabela tasarımları oluşturmak için çalışıyorlar. Hazırlanan tabela tasarımı onay işlemi sonrasında üretimine başlanarak tabela montaja hazır hale getiriliyor.

Tabela Bizim İşimiz

Sıradısı tasarımlarımız kusursuz tabela üretimimiz ile istanbul tabelacılar arasında en çok tercih edilen reklamcıyız. Redpen reklam firması olarak tüm tabela ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Kaliteli malzeme ve profesyonel ekibimiz ile Zaman, boşa harcanmaması gereken en değerli kaynağımızdır. Yaşamda hepimizin eşit olarak sahip olduğu tek şey zamandır. Nasıl Çalırız;

  • Ücretsiz Keşif ve Ölçü
  • Fiyat Teklifi
  • Tasarım Hizmeti
  • Onay
  • İmalat
  • Montaj

Ataşehir Pleksi Tabelacı Avcılar Neon Tabela Ayaklı Tabela Fiyatları Eczane Led Tabela Fiyatları Eczane Tabela Eczane Tabela Fiyatları İstanbul Eczane Tabelası Fiyat Kartal Pleksi Tabelacı Kartal Reklamcı Kartal Tabelacı Kağıthane Pleksi Tabelacı Kompozit Tabela Yapımı Küçükçekmece Pleksi Tabelacı Maltepe Pleksi Tabelacı Maltepe Reklamcı Maltepe Tabelacı Nöbetçi Eczane Tabelası Fiyatı Pendik Pleksi Tabelacı Pendik Reklamcı Pendik Tabelacı Sancaktepe Reklamcı Sancaktepe Tabelacı Sarıyer Pleksi Tabelacı Standart Eczane Tabela Fiyatları Sultanbeyli Reklamcı Tabelacı Ataşehir Tabela Fiyatları Tuzla Işıklı Tabela Tuzla Kompozit Tabelacı Tuzla Kutu Harf Tabela Tuzla Pleksi Tabelacı Tuzla Reklamcı Tuzla Tabelacı Tuzla Tabelacılar Tuzla Totem Tabela Yan Tabela Modelleri Zeytinburnu Pleksi Tabelacı Ümraniye Pleksi Tabelacı Ümraniye Reklamcı Üsküdar Pleksi Tabelacı Üsküdar Tabelacılar İstanbul Reklam Firmaları İstanbul Tabelacılar Şile Pleksi Tabelacı Şişli Pleksi Tabelacı

Whatsapp İletişim
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?