Totem Tabela

Totem Tabela-100

Aslında sürekli karşılaştığınız en etkili reklam araçlarından biri olan totem tabela, işletmenizin isminin ve logosunun neredeyse her yerden görünmesini sağlayıp marka bilinirliğinizi arttırır.

Genellikle cepheden açık alanlara, cadde kenarlarına, benzin istasyonlarına ve kara yolları kenarlarına konulur, oldukça dikkat çekici ve merak uyandırıcıdır. Görünürlüğü ile ve potansiyel müşterileri arttıran bütün gözleri üzerine çeken tabelaları kurarken çevre kirliliği yaratmaması ve trafiğe engel olmaması da önemli noktalardan biridir.

Totem Tabela Çeşitleri

Totem tabelalar yapılış şekillerine ve işlevlerine göre ayrılmaktadır. İsteğe göre birçok tabelada olduğu gibi ışıklı ve ışıksız olarak da ayrılır.

  • Tek bacaklı totem
  • Çift bacaklı totem
  • Likit totem

Duruşuna ve işletme sahiplerinin kullanım amacına göre seçim yapılır. Sitemizdeki görselleri inceleyerek yaptığımız işleri ve bu tabelaların birbirinden farkını görebilirsiniz. Seçim yapma da yararlanabilirsiniz. Totem tabelanın uygulama özelliğine, işletmenizin sahip olduğu ekonomiye ve yapılacak bölgeye göre çeşitleri değişim gösterebilir.

Totem Tabela Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İlk ve en önemli nokta tabelanın konulacağı bölgenin doğru seçilmesidir. Konulacağı alana göre uzunluğu genişliği ölçülüp tasarlanmalıdır. Görünür ve açık bir alanda dış çevreyi rahatsız etmemelidir.

Fırtınalı rüzgarlı havalarda düşmemesi için kullanılan malzemenin sağlam ve dayanıklı seçilmesi gerekir. İnsanların yoğun olarak bulunduğu göze çarpan alanlar tercihiniz olmalıdır. Sesinizi duyurup ulaşmak istediğiniz hedef kitleye hitap etmelidir. Bakıldığında göz yoracak kadar karışık ve ilgi çekmeyecek kadar sade olmamalıdır.

Totem Tabela ve Firmamız

Totem tabela, İşletmelerin taleplerine göre onaylanmış her alanda kurulabilir. Özellikle büyük alışveriş merkezleri, iş yerleri, devlet kurum binaları gibi büyük kurumların tercih ettiği bu tabela modeli mal ve hizmet, yer ve yön hakkında bilgiler içerirken bazen de sadece marka bilinirliği oluşturmak amacıyla sade tasarımlarla kurulabilir.

Dayanıklılığı, uzun ömürlülüğü, boyutunun büyük olması, uzak noktalardan görünürlüğü, tercih edilmesindeki en önemli etkenlerdir. İyi tasarlanmış bir totem tabelası hafızalarda yer ederek her zaman müşteriyi etkiler. Siz de ihtiyacınıza göre firmanızın veya kurumunuzun reklamını ve marka bilinirliğini arttırmak, totem tabelasına sahip olmak için bize başvurun.

Işıklı Işıksız Totem Tabela