Işıksız Tabela

Işıksız Tabela Modelleri

Işıksız tabela modelleri Alüminyum, Krom, Pleksi,Strafor Köpük , Dijital Baskı Tabelalar, Totem , Pilon tabela gibi birçok modelden oluşabilmektedir. Işık kaynağı olmayan tüm tabelaları ışıksız tabelalar olarak adlandırmaktayız. Redpen Reklam olarak birkaç tabela referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Işıksız tabelalar ek ışık kaynağına ihtiyaç duyulmayan veya ışık kaynağı için eletrik vb güç kaynağı olmayan yerler için tercih edilen tabela çeşididir. Işıksız tabelalar birçok sektörde tercih edilmekte ve dikkat çekici tasarımları ile reklamınızı yapmaktadır. Tabelalar hem iç hemde dış mekanlarda dekorasyona uygun olarak tasarlanmakta, alınan ölçülere göre tabelalarınız hazırlanıp montaj edilmektedir.

Işıksız Tabela Fiyatları

Tabela fiyatları kullanılan metaryele, tabela büyüklüğüne , tabelanın çeşidine göre değişiklik göstermektedir. En uygun tabela ve Kaliteli malzemelerden ürettiğimiz tabela fiyatları için bizden online fiyat teklifi almalısınız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

Işıksız Tabelalar

Kalitesiyle ve kullanım özellikleriyle tabelalar en ekonomik reklam aracıdır. Bir firmanın prestiji tabelayla başlar ve tabela gün boyu sürekli reklam yapar. Açık hava reklamı denildiğinde tabela akla gelir. Ekibimiz totem tabela gibi devasa modellerin yanı sıra yön tabelaları gibi küçük ama fonksiyonel özelliği farklı modelleri de üretiyor. Kutu, pleksi, kompozit, ışıklı, ışıksız ve yönlendirme tabelaları hizmet programımız içerisinde yer alıyor. Tüm tabela çeşitleri için hizmet vermekteyiz.

Duruşuna ve işletme sahiplerinin kullanım amacına göre tabela seçimi yapılır. Sitemizdeki görselleri inceleyerek yaptığımız işleri ve bu tabelaların birbirinden farkını görebilirsiniz. Seçim yapma da yararlanabilirsiniz. Tabelanın uygulama özelliğine, işletmenizin sahip olduğu ekonomiye ve yapılacak bölgeye göre çeşitleri değişim gösterebilir.

Işıksız Tabela Nedir?

Tabela çeşitleri, ışıklı tabela çeşitlerinden çok da farklı olmayıp sadece led veya neon gibi herhangi bir ışıklandırma sistemi bulundurmaz. Ayrıca ışıklandırma sistemi olmadığından dolayı da elektriğe de ihtiyaç duyulmaz.

Tabelalar çatı tabelası, cephe tabelası, yol tabelası ve totem tabelası gibi tabela türlerini de kapsar. Ayrıca bu tarz tabelalar ışığa ihtiyaç duyulmayan yani yeterli miktarda ışıklandırılan yerlerde kullanılır.

Yaptığımız Işıksız Tabelalardan Bazıları