Pendik Tabelacı

Pendik tabelacı olarak İstanbul ve tüm ilçelerine

gibi birçok tabela çeşitlerimiz ile hizmet veriyoruz. Ekibimiz ile keşif, tabela ölçülendirme , tasarım , üretim ve montaj ile müşterilerimizin beğenisini kazandık.Sizler için özel tasarımlar ile farklı ve göz alıcı tabelalar ile müşterisine hitap eden profesyonel çalışmalarımız ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Kurumsal Kimliğinizi Tabela İle Ön Plana Çıkarın

Firmanızın kurumsal kimliğini müşterilerinize ve hedef kitlenize ulaşmak için yapacağınız reklam çalışmalarında sizlere çözümler üretiyoruz. Tabela ve tabela çeşitlerinde kurumsal kimliğinizi taşıyan tasarımlara , hedef müşterilerinizin görebileceği konumlandırmalar ile tabelaları hazırlıyoruz.

Firmanızın kişiliğini yansıtan iç mekanınızın tasarımını, düzenleyip firmanıza değer katmak istiyoruz. İç mekan uygulamalarımız dahilinde folyo baskı, buzlu folyo baskı, aydınlatma tasarımları, kutu harf tasarımları, ışıklı – ışıksız mini tabelalar, yön ve isim tabelaları gibi yöntemler bulunmaktadır.

Firmanızın Kimliğini dış mekanlarda sergilemek için bina giydirme , Totem Tabela , Dijital Led Tabela, Araç Giydirme ,Çatı Tabelası gibi alternatif çözümler sunuyoruz. Pendik tabelacı profesyonel çözümler sunar.

Pendik Tabelacı Üretim ve Montajı

Redpen Reklam olarak Tabela reklam çalışmalarımız öncesinde müşterimizden brief alıyor ve akabinde ön çalışma yapıyoruz. Hem müşterimizle ortak bir dilde konuşabilmek hem de tekrara girmemek adına daha önce yaptığımız çalışmaları inceliyoruz. Onay sonrası üretim sürecine başlıyoruz. Ekibimiz tasarım üretim ve montaj aşamalarını titizlikle tamamlayıp müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Çalışmalarımız

Dış Mekan Tabela Uygulamalarımız

Yeni nesil tabela seçenekleriyle bu sektörde hizmet veren ekibimiz, her türlü hava şartlarına dayanıklı olan ve görsel özelliğini uzun süre koruyan kompozit tabela kategorisinde de çözüm üretiyor.

Tabelacılıkla ilgili konularda çözüm üretmeye devam eden ve;

  • Renk,
  • Tasarım,
  • Font,
  • İmla kuralları,
  • Tabelanın konumu gibi konularda hizmete devam ediyoruz.

Açık havada reklam konusunda tabelacılık en çok tercih edilen yöntemdir. Ekibimiz her zaman için keşif işlemiyle işe başlıyor. En iyi tasarımı profesyonel grafikerlerimiz ile tasarlıyor ve tabela üretimini yapıyoruz.

Tabela, araç giydirme ve dış cephe giydirme gibi işlemlerin yanı sıra yön tabelaları tente satışı, totem, pleksi ve kutu tabelaları gibi işlemler için de bilgi alabilirsiniz. Işıklı tabelalarımızla akşam saatlerinde de istediğiniz açık hava reklam seçeneğini değerlendirebilirsiniz.