Sultanbeyli Tabelacı

Sultanbeyli Tabelacı

Görsel açıdan dikkat çekici olan tabelaların müşteri kitlesi üzerindeki etkisi tartışılmaz. Özellikle göz kamaştırıcı ışıklı tabelalar daha dikkat çekici, Tabelacılıkta tasarımın rengi, modeli, boyutları ve fonksiyonel özellikleri kaliteyi yansıtmaktadır. REDPEN Reklam olarak bütün bu önemli konuları dikkate alıyoruz ve tabelanın en kalitelisini üretmeye çalışıyoruz.

Tabelalarımız

Sultanbeyli Tabelacı Kalitesiyle ve kullanım özellikleriyle tabelalar en ekonomik reklam aracıdır. Bir firmanın prestiji tabelayla başlar ve tabela gün boyu sürekli reklam yapar. Açık hava reklamı denildiğinde tabela akla gelir. Ekibimiz totem tabela gibi devasa modellerin yanı sıra yön tabelaları gibi küçük ama fonksiyonel özelliği farklı modelleri de üretiyor. Kutu, pleksi, kompozit, ışıklı, ışıksız, totem tabela ve yönlendirme tabelaları hizmet programımız içerisinde yer alıyor.

Cephe Giydirme

Reklam dünyasının farklı sektörlerinden biri de cephe giydirmedir. Özel çıkarma seçenekleriyle profesyonel ekibimiz her türlü cephe için özel giydirme seçenekleri sunuyor. Kısa sürede her türlü hava koşullarına dayanıklı giydirme seçenekleri pratik şekilde uygulanıyor.

Cephe giydirmede ekibimiz her bina için özel tasarım seçeneği sunarak işe başlıyor. Güncel ve kaliteli tasarımlarımızla görsel açıdan etkileyici cephe giydirme seçeneklerimiz sorunsuz uygulanıyor.

Tente Hizmeti

Güneşten korunmak için tenteden daha iyi bir seçenek yoktur. Sağlam, açılabilir özellik ve rüzgara karşı dayanıklılık tente tercihinde önemli olan etkenler içerisinde yer alıyor. Bu hizmette bütün mekanlar için seçenekler yer alıyor. Kapı, pencere ve balkon gibi yerlere özel tente ürünlerimiz uygun fiyatlarla ve ekonomik seçeneklerle montajlanıyor.

Tasarım özelliği bakımından özel modelleri satış listesinde bir araya getiren şirket elemanlarımız hizmette kaliteyi tercih ediyor. Yağmur, kar, rüzgar, güneş ve diğer bütün olumsuz hava koşullarına karşı tenteler dayanıklıdır. Açılabilir olması nedeniyle istenildiği zaman kapatılabilir.

Işıksız Tabela Nedir?

Işıksız tabela çeşitleri, ışıklı tabela çeşitlerinden çok da farklı olmayıp sadece led veya neon gibi herhangi bir ışıklandırma sistemi bulundurmaz. Ayrıca ışıklandırma sistemi olmadığından dolayı da elektriğe de ihtiyaç duyulmaz.

Işıksız tabelalar çatı tabelası, cephe tabelası, yol tabelası ve totem tabelası gibi tabela türlerini de kapsar. Ayrıca bu tarz tabelalar ışığa ihtiyaç duyulmayan yani yeterli miktarda ışıklandırılan yerlerde kullanılır.

Kutu Harf Tabela Nedir?

Kutu harf tabela çeşitleri birçok farklı malzemeden yapılabilir. Kutu harf tabela çeşitleri üç boyutlu veya iki boyutlu bir şekilde yapılabilen tabela çeşitleridir. Bu tarz tabelalar özellikle son yıllarda oldukça tercih edilen bir tabela çeşididir. Birçok firma için kolaylıkla özel olarak üretilebilirler.

Pleksi Tabela Nedir?

Pleksi tabelalar, pleksi adı verilen renkli ve renksiz çeşitleri bulunan plastik bir cam maddesinden üretilir. Pleksi tabelalar birçok alanda kullanılır. Genel olarak stant ve ünite gibi yerlerde kullanılırken aynı zamanda mağaza içinde de kullanılır.

Totem Tabela Nedir?

Totem tabela çeşitleri genel olarak duyuru, ilan ve tanıtım amacıyla kullanılır. Birçok farklı malzeme bir araya getirilerek üretilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.