0530 560 65 25

Tüm Tabela İhtiyaçlarınız İçin Biz Hazırız

0530 560 65 25

Keşif ve Montaj İçin Hemen Arayın.

Alüminyum Tabela

Başta müşteriler olmak üzere herkesin dikkatini çekmek için yüksek reklam görsellerine sahip alüminyum tabela günümüzde birçok işletme tarafından kullanılmaktadır. Işıklı ve ışıksız olmaz üzere ikiye ayrılan alüminyum tabela çeşitleri bulunmaktadır. Kaliteli malzemeden yapılan bir tabela, şıklığı ve estetiği bir araya getirerek kurumsal kimliği ön plana çıkarmaktadır.

Alüminyum Tabela Nedir?

Alüminyum tabela, diğer tabela çeşitleri ile kıyaslandığında görsel, kalite ve dayanıklık açısından oldukça önemli tabela çeşitleri arasında yer almaktadır. Oldukça şık bir görünüm sunan alüminyum tabelalar maliyeti ve üretimi müşterileri kendine çekmektedir. Firmanızın ihtiyaç duyduğu tabelayı yapmak için Red Pen firmasını tercih edebilirsiniz. Sektördeki tecrübelerine dayanarak logo ve tasarımlarınıza uygun tabelalarla hizmet sunmaktadır.

Aliminyum Tabela Nasıl Yapılır?

Firmaların uzun ömürlü bir reklam tabelası sahip olması için tarz, özellik ve kullanım amacını doğru bir şekilde belirlemesi gerekir. Müşteri ve zevkler ön planda tutularak firmamız tarafından 3 boyutlu sunumlar hazırlanmaktadır. Bu yöntem sayesinde istenilen tabelaya yakın bir görsel elde edilmektedir. Görüş ve öneriler doğrultusundan tasarımı yapılan tabela makineler sayesinde kesilerek boyama işlemi uygulanmaktadır.

Aliminyum Tabela Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Yapılacak tabelanın ilerleyen zamanlarda ışık problemlerinin yaşanmaması için gerekli tedbirlerinin alınması önemlidir. Tabelalar sürekli olarak dış kuvvetlere maruz kaldığı için malzeme yapısı ve boyası kaliteli olması gerekmektedir. Ayrıca tabelanın yükünü taşıyabilecek tüm malzemelerin de sağlam yapılması oldukça önemlidir.

Alüminyum Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Müşterilerin istek ve görüşleri doğrultusunda kaliteli ve şık tabelalar uzman ekiplerimiz tarafından imalatı yapılmaktadır. Işıklı, ışıksız, totem, giydirme, kutu harf tabela, lambri giydirmeli, led aydınlatmalı, elektronik ve mekanik olmak üzere tabela çeşitlerinin üretimini yapıyoruz. Yukarıda sıraladığımız tabela çeşitlerine istekleriniz ve önerileriniz doğrultusunda değişiklikler sunmaktayız. Daima disiplinli ve tecrübeli personel ile uygun ve kaliteli tabela hizmetleri itina ile yapılmaktadır.

Alüminyum Tabelanın Sunduğu Avantajlar

Alüminyum tabelalarda kullanılan malzemelerden dolayı daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmaktadır. Tabelaların içine yerleştirilen aydınlatma elemanları ile daha şık ve gösterişli bir hal kazandırtmaktayız. Farklı çeşitlerde yaptığımız tabelalarda kullanılan özel boyalar ile dış etkilere korunması sağlanmaktadır. Böylelikle paslanma gibi durumlar söz konusu olmamaktadır. Maliyet açısından oldukça uygun olan totem tabelalar sık sık kullanılmaktadır. Işıklı tabelalar sayesinde firmanızın 7/24 marka ve reklamı yapılmaktadır. Müşterilerin ilk izlenimlerini üstüne çekerek fark edilmesine yardımcı olmaktadır. Sadece standart müşterilerin değil herkesin dikkatini çekmesini sağlamaktadır.

Whatsapp İletişim
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?