Neon Tabela

Neon tabela, reklamcılık sektöründe en çok tercih edilen tabela çeşitlerinden birisidir. Bu denli çok tercih edilmesinin sebebi ise canlı renkleri ve yaydığı ışığın kalitesi ile dikkat çekici olmasıdır. Gecelere bambaşka bir hava katan ve dikkatleri üzerine çeken bu neon tabelalar yıllardır reklam ve tanıtım platformlarında adını vazgeçilmezler listesine yazdırmıştır.

Bu tabela sayesinde yazı, indirim, duyuru, ilan gibi her ihtiyacınızı paylaşabilirsiniz. Sıradanlıktan epeyi uzak olan neon tabela, ince işçilik ve istediği yetenekle adeta bir sanattır. Kaliteli malzeme ve ustalık isteyen bu sanatın yapımına da bir göz atalım.

Neon Tabela Yapımı Nasıldır?

Neon tabela çevre dostu tabela çeşitleri içerisinde yer almaktadır. Popülerliği ile bilinen bu tabela çeşidi istenilen ölçü ve fikre göre şekillenmektedir. Oluşturulan tasarım için figür ve harfe göre cam borular belirlenmekte. Bu ölçüler için başlangıç 8 mm’dir ve 20 mm’e kadar çıkmaktadır. Özel ateşli ocaklarda şekil verildikten sonra neon gaz ve argon gazı uygulamalarıyla bu tabelalar renklerine kavuşur. Küçük boyutlara sahip cam borulardan oluşan bu neon tabela uzun ömürleri sayesinde dikkatleri üzerlerine çekiyor ve ince işçilikler sayesinde güzel bir görünüme kavuşuyorlar.

Neon Tabelaların Özellikleri Nelerdir?

Neon tabelalar, reklam ve tanıtım sektöründe diğer ürünlere kıyasla daha göz alıcı bir yapıya sahiptir.

Bazı özellikleri sayesinde diğer tabela çeşitlerine göre daha avantajlı olan bu ürünün özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Şekil, ısı yardımı ile kolaylıkla istenilen boyutlara ulaşmaktadır.
  • Diğer tabelalara göre kullanım ömürleri uzundur.
  • Gece en geç saatlerde dahi dikkat çekici ve göz alıcı renk ve ışıklara sahiptir.
  • İşletmenin marka çalışmaları için önem arz eder.
  • Hem iç mekanlar için hem dış mekanlar için kullanıma uygundur.
  • Diğer tabela çeşitlerine göre estetik açıdan daha avantajlıdır.

Sahip olduğu bu özellikler tabela çeşitleri arasında onu daha cazip ve tercih edilen bir seçenek yapmıştır. Kaliteli malzemeler güzel bir işçilik tercihiniz olmalıdır. Peki bu vazgeçilemeyen ve dikkat çeken neon tabelaların fiyatları en merak edilen hususlardandır.

Neon Tabela Fiyatları

Neon tabela fiyatlandırması hazır neon tabela çeşitlerine, harf boyutu ve logo boyutu, kullanılacak alanın büyüklüğü ve metrekaresi gibi pek çok özelliğe bağlı olarak değişilik göstermektedir. Kısaca değişen talepler nedeni ile neon tabelaların fiyatları da değişmekte ve net bir ifade belirtilmemektedir. Aklınızdaki tasarım ve kullanacağınız alan ölçüleri ile fiyat bilgilendirmesi alabilir sizin için en uygun tabelanıza ulaşabilirsiniz.