Tabela Fiyat Hesaplama

Tabela yapımında kullanımı son derece basit olan bu ürünler sağlam yapı da ve olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı olarak üretilir. Tabela üzerinde kayan yazı modül özellikli olduğu gibi farklı olarak yeşil renk seçenekleri de bulunur. Tamamen tabela müşterisinin tercihi doğrultusunda yapılan ve tasarlanan Led panelin istenilen boyutta kesimi ve üretimi yapılır. Reklam yazısı olarak satır sayısı da müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda özenle düzenlenir. Yatay halde ve geniş açı ile üretilen reklam panelleri gözü yormayan bir netliktedir.

Tabela Nerelerde Kullanılır?

Kullanım alanı olarak fabrika bahçelerinde, otobüsler ön camlarında, ışıklandırmaya ihtiyaç duyan hastanelerde, kendisini öne çıkarmak isteyen eczaneler ve daha düşüncenize gelebilecek pek çok alanda reklam tabelaları oldukça tercih edilmektedir. Tabela görsellerinden gece ve ya gündüz aynı oranda verimlilik sağlanır.

Neden Tabela Yaptırmalıyım?

Kendi portföyünden daha fazla kişiye ulaşmak isteyen firmalar ya da daha fazla müşteri tarafından fark edilmek isteyen her şirket veya kurum ya da mağaza sahiplerinin kullanması gereken bir reklam aracı var ise o da tabeladır. Gündüz vaktinde güneş ışığında da maksimum verimlilik ile çalışması için yazının çözünürlükten başlayarak üretimde kullanılan malzemeye kadar her üretim alanı konusuna özen gösterilmelidir.

Müşterilerine yüksek kalite standartlarında hizmet sunan firmamız reklam ve tabela alanında ihtiyaç duyduğunuz her çeşit led ekran panellerini sizler için sıfır hata ile hazırlayarak müşterilerinin kullanımına sunar. Kaliteden ödün vermeden ve Tabela Fiyat Hesaplama için gelin tanışalım.

Tabela Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

Ofisinize, dükkanınıza, şirketinize ya da fabrikanıza reklam amaçlı yaptırmak istediğiniz tabelanın satış fiyatı hangi durumlar dikkate alınarak hesaplanır sizler için listeledik;

  • Yapılacak olan tabelanın genişliği ve yüksekliği
  • Yaptıracağınız tabelanızın ışıklı veya ışıksız olması
  • Tabelanızın üretiminde kullanılacak malzeme türü
  • Basılacak harflerin kabartmalı veya kabartmasız olması

Bu göstergeler ışında istediğiniz Tabela Fiyat Hesaplama yapılır ve kurulumu için randevu alınır. Sizin istediğiniz gün ve saatte kurulumu uzman ekip arkadaşlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Tabela Kullanımı Güvenli Midir?

Tabelalar güvenli ve uzun süre dayanacak malzemelerden yapılarak yerlerine oldukça sağlam şekilde montajlanırlar. Malzeme kaliteleri, ürünlerimizin çok uzun yıllar boyu hizmet vermesi için özellikle seçilmektedir.

Ayrıca kalitesiz malzeme kullanılan tabelalar zamanla çürüme ve düşme yapacağından tabela fiyat hesaplama yapılırken ürünün kullanım ömrü de göz önünde bulundurulmalıdır. Kaliteli malzeme kullanılmış, güvenilir bir firmadan alacağınız tabela ile uzun yıllar reklam ihtiyacınızı giderebilir, bakım ve onarım masraflarınız da minimum düzeyde olacağından uzun vade de tabela maliyetini amorti etmiş olursunuz.